Nezaradené

Rásť a kvitnúť I.

Posledný deň v roku som sedela a len sťažka si spomínala, za čo všetko som bola uplynulý rok vďačná… Hanba mi, poviete si… Keď som otvorila instagram a zavalila ma spŕška príspevkov ako sú všetci naokolo vďační za vlastne “celkom dobrý rok”, že “nebol až taký zlý”, že v ňom “bolo veľmi veľa výnimočného a… Read More Rásť a kvitnúť I.

Nezaradené

Ako to žijem?

“Ako to žiješ?!” – kričí na mňa častokrát prehlušené svedomie. Môj život sa nepodobá tomu, čomu by sa mal podobať. Nežijem tu ako duša na prechodnom pobyte. Nežijem tu ako človek, ktorému nič nepatrí. Zhromažďujem a zakladám si na hlúpych veciach a ešte hlúpejších názoroch. Porovnávam sa a závidím. Som nespokojná. Večne ne(s)pokojná. V návale nespokojnosti,… Read More Ako to žijem?

Nezaradené

Moja Viera bez cenzúry

Asi mám šťastie, že sa ma už dávno nikto neopýtal, čo pre mňa znamená moja Viera. Fakt mám riadne kusisko šťastia, pretože pri odpovedi na túto zákernú otázku by som sa poriadne zapotila. Viera, čo pre mňa znamenáš? Bože, čo vlastne pre mňa znamenáš? Zrejme sme opäť o kúsok v našom vzťahu pokročili. Niečo ako… Read More Moja Viera bez cenzúry